![](/uploads/media/f1/93/f193f1799bf1b041a8fdef688yz412c3_orig_thumb.jpg)
Абсолютно тверезий молодий тернополянин добряче потовк «євробляхою» п’яненького гуцула-пенсіонера
![fc5b832702042e525d755fbe9a8091fb (Copy)](/uploads/media/14/12/14124d79527054a3897482078d7188cf_orig.jpg)
На Прикарпатті водій наїхав на п’яного чоловіка
Напередодні 23-річний житель Кременця керуючи автомобілем «Рено-Лагуна», зареєстрованим у Польщі, наїхав на пішохода.
Про це повідомляє «Галицький кореспондент».
- Перебуваючи на території автостанції в Косові, здійснюючи хід назад, водій проявив неуважність, не врахував дорожню обстановку, та допустив наїзд на пішохода, 65-річного жителя села Старий Косів, який проходив поруч із автомобілем, - йдеться у повідомленні.
Унаслідок наїзду пенсіонер отримав забій поперекового відділу хребта та кісток тазу. Постраждалого було доставлено у Косівську ЦРЛ, де лікарі виявили в нього ще й перелом хребця поперекової ділянки зі зміщенням осколків.
Патрульні перевірили, чи учасники ДТП були тверезими. Виявилося, що водій алкоголю не вживав, а от пенсіонер таки був у стані сп’яніння. Алкотестер показав 1,74 проміле.
Фото: gn.net.ua