![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Автомобіль в'їхав в огорожу, яка травмувала пенсіонерку
![5ae99775e2b57](/uploads/media/9c/98/9c98yzyz5b09c596873c50ba85896a66_orig.jpg)
Падіння огорожі стало причиною травмування пенсіонерки на Бережанщині. До лікарні з переломом передпліччя звернулася мешканка села Котів, 1945 року народження. Травми вона отримала в результаті дорожньо-транспортної пригоди.
За попередніми даними, 11 липня близько 14:00 водій вантажного автомобіля марки ISUZU рухався заднім ходом. Проте не розрахував швидкість та в'їхав у дерев'яну огорожу. Остання впала на лавку, де сиділа пенсіонерка, пише Досьє 102.
Потерпілій надали меддопомогу і відпустили за місцем проживання. У водія взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до статті 286 частина 1 ККУ.
Фото з відкритих джерел