![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Четверо людей постраждали в ДТП на Тернопільщині
Серед потерпілих - двоє неповнолітніх хлопців
![](/uploads/media/d7/06/d7061bac10888110e3fa963d86ec701a_w640.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася в п’ятницю, 24 червня, в Гусятині. До працівників відділення поліції № 3 м. Гусятин надійшло повідомлення від медиків районної лікарні. Лікарі повідомили, що до приймального відділення поступили пацієнти з травмами, отриманими в автопригоді. Про це пишуть у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
За попередньою інформацією, 59-річний краянин повертався додому на мотоблоці. Під час виконання повороту ліворуч допустив зіткнення з мотоциклом «SUZUKI» під керуванням 28-річного чоловіка, який рухався в зустрічному напрямку. На момент зіткнення на причіпі мотоблоку знаходилося двоє неповнолітніх парубків 2014 та 2017 років народження.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди учасники зазнали тілесних ушкоджень.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).
Фото Національної поліції