Тетяна Бакай

Чи будуть зміни у комендантській годині під час великодніх свят на Тернопільщині (відео)

Як в області святкуватимуть Великдень в умовах воєнного стану, розповіли представники влади та духовенства під час брифінгу в обласній військовій адміністрації

У посиленому режимі під час великодніх свят на Тернопільщині працюватиме поліція та усі силові структури, щоб не допустити ворожих провокацій. Враховуючи, що ми живемо в період воєнного часу, то змін у комендантську годину у великодню ніч вносити не будуть. Відтак усі богослужіння відбуватимуться з урахуванням цих правил. Про це повідомив під час брифінгу 2 травня заступник начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко. 

Нагадаємо, комендантська година на Тернопільщині триває з 00.00 до 5.00. 

У нас разом зі священнослужителями відбулося засідання Ради церков, де ми обговорили всі нюанси щодо проведення богослужінь. Приємно, що усі поставилися з розумінням, відтак під час літургій, якщо лунатиме сигнал повітряної тривоги, віряни повинні спускатися в укриття, – зазначив він. 

Під час брифінгу архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор наголосив, щоб під час свят люди не забували ставити власну безпеку на перше місце. 

Усі священники Тернопільської області погоджуються з настановами правоохоронців, адже розуміємо, з яким підступним ворогом маємо справу. Спільна молитва єднає, відтак у світле свято Великодня ми будемо молитися за мир та Перемогу України. Однак під час тривоги попрямуємо до сховища, – каже архієпископ. 

У храмах Тернополя укриттів немає, однак вони є поблизу церков, тож вірян наполегливо закликають прямувати до них, якщо під час літургій пролунає повітряна тривога.  

Фото з фейсбук-сторінки Тернопільської ОВА

Вибір читачів за тиждень

Відео