![](/uploads/media/d0/e2/d0e242c48b4bcdfc8971d805d9008b9d_orig_thumb.jpg)
Чому у Тернополі не обійшлося без дискусій і претензій (фото)
![Основне](/uploads/media/28/a5/28a5950f1eb805d93a2a0e5884878187_w640.jpg)
Із новим начальником міського управління обліку та контролю за використанням комунального майна Сергієм Ковдришем познайомилися сьогодні, 29 січня, депутати Тернопільської міської ради.
Однак це – не єдина цікавинка, яка сталася у залі засідань під час 3-ї сесії. Нагадаємо, депутати розглянули чимало важливих питань і ухвалили звернення до керівництва держави.
![Депутати](/uploads/media/85/3e/853e6fe172ff06e42f85bdfcc7be0e90_w640.jpg)
Отже, Сергій Ковдриш був автором проекту «Про приватизацію об’єкта комунальної власності». Це - рішення про включення до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, приміщення за адресою: вул. Тролейбусна, 7а. У проекті йшлося, зокрема, про нежитлові приміщення будівлі загальною площею 5 972,7 кв. м, тобто майже 6 тис. кв. м. У міській раді відразу похвалилися тим, що місто отримає 10 млн грн. Хоча очікувана вартість, насправді, може бути у межах 8-10 млн грн, причому орендарю - Товариству з обмеженою відповідальністю “СЕРВІСАВТОТРАНС+” «спишуть» кошти, які він уже вклав у покращення приміщення. Єдиний великий «плюс» - земля під приміщенням наразі залишиться у комунальній власності громади.
- Зазначимо, точна вартість об’єктів, які підлягають приватизації, буде визначена експертами, відповідно до ринкової вартості нерухомого майна, - уточнили у міській раді, а також закликали не слухати популістів, що лякають втратами.
![Ковдриш1](/uploads/media/15/50/155070801e6e50800ba326f8f2e5866b_w640.jpg)
Декого це не переконало, тому вони за таке рішення не голосували. Натомість питання «Про звернення Тернопільської міської ради щодо передачі у комунальну власність підземного пішохідного переходу на вул. 15 Квітня» суперечок не викликало. Виявляється цей занедбаний перехід був досі у державній власності. Сергій Ковдриш відразу отримав 38 «за».
![Соколовський](/uploads/media/97/74/9774549471fca18025fcea1f6deb4692_w640.jpg)
Не всіх депутатів зміг переконати підтримати свій проект і начальник міського управління житлово-комунального господарства Олег Соколовський. Пункт «Про затвердження Додаткових угод до Договорів про субкредитування від 18 серпня 2016 року №13010-05/79, від 18 серпня 2016 року №13010-05/80» отримав 36 «за». Йшлося там, до речі, про угоди, що укладені зі Світовим банком на фінансування певних проектів у місті.
![Вітрук](/uploads/media/94/9b/949b586d366ff854cdceaf3f4d79a3b0_w640.jpg)
Незгоду у залі викликало і рішення «Про надання дозволу на списання майна комунальної власності». Начальник управління транспортних мереж і зв’язку Олег Вітрук переконував, що вказане майно дочірнього підприємства «Сервіс-ТЕТ» комунального підприємства «Тернопільелектротранс» - фактично втрачене. Мовляв, це – вже неіснуючий склад для зберігання солі і піску. Однак 4 «проти» у залі все одно знайшлося. Зауважимо, площа об’єкта була 435,4 кв. м і його первісна вартість складала аж 237 тис. 77,43 грн.
Фото з трансляції засідання на сторінці Тернопільська міська рада у соціальній мережі «Фейсбук»