Чортків переміг у конкурсі «Дієва громада» 

122299949_2714554678804905_7907800890194442312_o

20 жовтня завершився конкурс «Дієва громада» від Міністерства цифрової трансформації України. Для участі на визначення найкращої було зареєстровано 700 міст та громад, серед яких і Чортків. За умовами конкурсу потрібно було представити найбільш успішний приклад цифровізації свого містечка. 

Працівники сектору інформаційно-програмного забезпечення Чортківської міської ради Богдан Школьницький та Олександр Шликов подали заявку на участь у конкурсі, в якій і презентували мобільний додаток «Чортків Smart». За результатами відбору Чортків переміг у номінації «Розбудова цифрової громади».

– Вже більше року у нашій громаді успішно працює мобільний додаток Чортків Smart. Як на мене, то це хороший приклад цифровізації громади, бо саме завдяки застосунку можна дізнатися найсвіжіші новини, ознайомитись із загальною інформацією про місто (історія, сьогодення міста, сакральні споруди, музеї, культурно-масові та спортивні заходи), оглянути онлайн карту Чорткова, переглянути фотогалерею міста тощо, – розповів Богдан Школьницький. 

Нагадаймо, Чортків Smart – перший міський інформаційно-довідниковий ресурс нашої громади з великим переліком корисних функцій для мешканців та гостей міста. Застосунок працює на операційних системах Android та IOS, тож доступний для завантаження на GooglePlay та AppStore.

Фото ЧМР

Вибір читачів за тиждень

Відео