![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
Для чого кременецький підприємець перевдягався у Святого Миколая? (фото)
![свято2](/uploads/media/87/00/870059af06659c08c21yzc8a99354aee_orig.jpg)
Справжнє свято влаштував для маленьких кременчан з інвалідністю місцевий підприємець, депутат районної ради Роман Пшевлодський. Окрім команди Романа до ініціативи проведення заходу долучилася і ЗОШ №5, де відбулося казкове дійство.
В образі Святого Миколая молодий чоловік розважав діток, і, як кажуть їхні батьки, подарував їм справжню казку.
«Людина, маючи свою справу, сімейні клопоти і різні проблеми, виявляє бажання зробити приємний сюрприз для чужих дітей, не таких, як усі. На цьому заході діти дійсно почували себе щасливими. Ніхто не відчував на собі пекучих поглядів» – пише спільнота «Типовий Кременець» у Фейсбук.
![свято1](/uploads/media/d7/aa/d7aaffddc070a7f61f2a5c10e7b829f7_orig.jpg)
![свято3](/uploads/media/ab/13/ab13b784ecf0d35c7bab8c87e4a38302_orig.jpg)
![свято](/uploads/media/9d/56/9d56188941f49c5e00b314b404177c31_orig.jpg)
Фото «Типовий Кременець»