![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
До команди «За майбутнє» увійшов засновник одного з наймасштабніших фестивалів України
![19EB971E-3077-47AA-92A4-A363ADECD1B0](/uploads/media/c7/d9/c7d9242fdb00b437dba3161486041d38_w320.jpg)
Кандидат у депутати від партії «За майбутнє» Рустам Ергешов є одним із засновників фестивалю «Файне місто», на яке щороку приїжджають тисячі молодих людей. Чоловік неодноразово був організатором кількох десятків культурних, освітніх, екологічних, молодіжних та інших проектів. У свою чергу це залучувало кошти для розвитку міста і створювало робочі місця.
У 2020 році став ще й волонтером гуманітарного штабу Тернопільського району по боротьбі з коронавірусом. Разом з колегами забезпечував медиків засобами захисту.
Рустам Ергешов вирішив балотуватись у депутати, щоб разом з однодумцями вирішувати проблеми, які є у Тернополі. Каже, що досвід роботи в органах місцевого самоврядування отримав під час стажування у США, Польщі, Естонії, Румунії.
Фото з допису