![](/uploads/media/c1/70/c170f6e38ee14fd936842e2e40caa9e2_orig_thumb.jpg)
До Кременця прибув «Вогонь любові, вогонь добра» (фоторепортаж)
Передсвятковий миротворчий настрій створили сьогодні кременчанам місцеві пластуни. З їхньою допомогою у місто прибув Вифлеємський вогонь, що є символом миру, любові та добра. Вогонь розійшовся по родинах містян. Завітала молодь із Пласту – Національної скаутської організації України й у різні установи та організації міста, де урочисто вручила працівникам символічний вогонь. Це були емоційні миті, де ділилися добром та миром, передчуттям найвеличнішого свята та традицій. Тим, хто узяв участь – пощастило.
По Україні Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту. Це символічний Вогонь, який пластуни привозять з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі та поширюють по всьому світу. Світло має важливе значення, оскільки символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців у Святвечір. Цікаво, що Святість Вифлеємського вогню зберігається, якщо свічка ненароком згасне і її знову запалити. Але потрібно дбати, щоб вогонь горів постійно.
![131671344_444234910089674_2496084361948645278_n](/uploads/media/45/64/4564b765a0618d15d727a64a4b70875b_w960.jpg)
![131155882_391257262153140_2179708589938484548_n](/uploads/media/f5/ea/f5eae1c5a4081e42da9e7d3fe49fbb28_w960.jpg)
![131442591_801876853692281_5172208968481233779_n](/uploads/media/c6/b0/c6b0b3bc330311823519da89a2f37c1d_w960.jpg)
![131157184_840791380090147_2947446168068418007_n](/uploads/media/28/b1/28b14414dc396cc0f2d0c15e5869dfb2_w960.jpg)
![131271612_436433987377562_5307147006951085776_n](/uploads/media/d2/74/d27421c0ef2f3a07680b08df8f70f4ab_w960.jpg)
Довідка:
1998-го року Вогонь офіційно передали в Україну на митному переході від польських скаутів. З того часу пластуни щороку передають Вифлеємський вогонь миру у всі свої осередки, таким чином він потрапляє щороку в усі області України – від Закарпатської до Донецької.
Фото авторки