![](/uploads/media/97/7e/977e0ee882f6ed0eyz7f30345bbeff16_orig_thumb.jpg)
Двоє жителів Тернопільщини постраждали в пожежі
Рятувальники встановлюють причини виникнення пожежі та підраховують збитки
![пожежа](/uploads/media/e8/4d/e84d29dc7a464057528356357f2be906_w320.jpg)
58-річна жінка отримала опіки І ступеня, а 38-річний чоловік - отруєння продуктами горіння легкого ступеня внаслідок пожежі господарської будівлі в селі Старий Вишнівець Кременецького району. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Пожежа виникла 1 січня о 14:50. Під час гасіння вдалося врятувати дві будівлі. Вогонь знищив покриття та перекриття будівлі площею 60 м², 5 тонн грубих кормів та 3 м³ дров; пошкодив облицювання стін будівлі площею 60 м².
Рятувальники встановлюють причини виникнення пожежі та підраховують збитки.
Фото з відкритих джерел