![](/uploads/media/b5/9f/b59fa3fb17331bac785938627f057d3e_orig_thumb.jpg)
Двоє жителів Тернопільщини відповідатимуть за незаконну порубку дерев
Чоловікам загрожує до трьох років позбавлення волі
![](/uploads/media/84/ed/84edb751638e31b23435f943824e9a84_w640.jpg)
Факт злочину проти довкілля виявив дільничний офіцер міста Зборів. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Під час обстеження території обслуговування дільничний виявив двох чоловіків, які зрізали дерева. Жодних дозвільних документів у них не було. Вони встигли зрубати чотири сосни. Підозрювані – жителі одного із сіл Залозецької громади.
Поліцейські вилучили лісопродукцію, а також бензопилу. Відомості за даним фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу – незаконна порубка лісу. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до трьох років позбавлення волі.
Читайте також: Житель Тернопільщини рубав дерева на території заповідника
Фото з відкритих джерел