![](/uploads/media/55/fc/55fc685a2084a56e50902f2fb0645047_orig_thumb.jpg)
Двом жителям Тернопільщини присвоєно звання «Заслужений»
![179e166224d4f3fd989e4c4accf97f899854ee18](/uploads/media/d3/e0/d3e05074945d50d4328789c0b29fff99_w960.jpg)
З нагоди Дня місцевого самоврядування почесні звання «Заслужений» присвоєно двом експосадовцям з Тернопільщини.
Про це йдеться в Указі президента України Володимира Зеленського.
Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» отримав Володимир Васильович Заліщук. У 2012 – 2014 роках він очолював Чортківську районну раду. Зараз - директор агропромислового підприємства «Нічлава».
За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм почесне звання «Заслужений економіст України» присвоєно Петру Семеновичу Гринчишину. У 2006 – 2011 роках він працював на посаді заступника Тернопільського міського голови. Зараз очолює Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області.
Фото з відкритих джерел