![](/uploads/media/e0/5a/e05abb98892e6df44184742yzc01fcfa_orig_thumb.jpg)
Двом жителям Тернопільщини загрожує до десяти років тюрми за продаж канабісу
Під час обшуків слідчі виявили та вилучили кілограм сушеного канабісу
![](/uploads/media/39/c2/39c27eb79819ca9bc35e0b8cf0ebd21d_w640.jpg)
Незаконний збут наркотичних засобів інкримінують слідчі Чортківського районного відділу поліції двом жителям району, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Поліцейські встановили, що чоловіки заробляють, продаючи канабіс мешканцям Чорткова. За заповнену сірникову коробочку просили 250 гривень. Саме під час чергової реалізації їх побачили працівники поліції, – йдеться в повідомленні.
Зібравши достатньо доказів оперативники прийшли до підозрюваних з обшуками, які проходили під процесуальним керівництвом Чортківської окружної прокуратури.
У ході обшуків слідчі виявили та вилучили кілограм сушеного канабісу. Підозрювані - місцеві жителі. Один з них уже потрапляв у поле зору правоохоронців за аналогічні злочини.
Чоловікам оголосили підозру відповідно до частини 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Триває слідство.
Фото поліції Тернопільської області