![](/uploads/media/05/7c/057ce5b1ef6b418320ca93bc338c1ff1_orig_thumb.jpg)
У 33-річного жителя Тернопільщини виявили заборонені речовини (фото)
Вилучене правоохоронці направили на експертизу
![](/uploads/media/83/f6/83f638bf709790248c0203d90e8dbc23_w640.jpg)
Під час патрулювання території обслуговування дільничні офіцери в селі Петриків зупинили трьох підозрілих. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Правоохоронці попросили їх пред'явити документи. У ході проведення поверхневої перевірки в одного із чоловіків поліцейські виявили пристрої для вживання наркотиків, а також прозорий поліетиленовий пакет на застібку із кристалічною речовиною білого кольору.
Як з'ясувалося, заборонені речовини мав при собі 33-річний житель одного із сіл Тернопільського району. Вилучене правоохоронці направили на експертизу.
Даний факт поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Читайте також: Щоденний заробіток складав понад 100 тис. грн: жителя Тернопільщини підозрюють у торгівлі наркотиками
Фото поліції Тернопільської області