![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Директор з Тернополя вже має те, про що дехто тільки мріє (фото)
![заставка01 (Copy)](/uploads/media/d5/8c/d58c3fa6b302056yz27b615bbc9e5f4d_orig.jpg)
Віктора Кміту удостоєно Грамотою Кабінету Міністрів України.
Директора комунального некомерційного підприємства «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» Віктора Кміту сьогодні в облдержадміністрації нагородили Почесною грамотою Кабінету міністрів України.
Як повідомляє сайт обласного управління здоров’я, відзначено пана Віктора за його «сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомі здобутки в організації і наданні медичної допомогти населенню області».
![n_1120_43688536 (Copy)](/uploads/media/6e/9f/6e9fe45d4cf9b9e54f893d2a9789d6b9_orig.jpg)
Нагороду вручив т. в. о. голови облдержадміністрації Іван Крисак.
Фото з допису