Футбольна команда Байковецької ОТГ стала чемпіоном Тернопільщини

futbol18-284x211

25 серпня, в Великих Гаях відбувся фінал Спортивних ігор Тернопільщини 2018 року. Як повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області, у футбольній програмі за титул найсильнішої команди області змагалися команди Байковецька ОТГ та збірна Козівського району.

Незважаючи на те, що після першого тайму, заявки голу Тараса Шимоновича, в рахунку повели козівчани (1:0), загальну перемогу здобули футболісти Байковецької об’єднаної громади. У другому таймі вони відзначилися трьома голами, не пропустивши у власні жодного. Дубль на рахунку Івана Ясенка (нападник «Лісми» з Шляхтинців – переможець Ліги чемпіонів Тернопільщини-2017/18), ще один м’яч написав на свій рахунок Володимир Грабчак (у чемпіонаті області виступає за «Колос» Зборів).

У складі переможців виступали два гравці – Валентин Білик та Артем Вітович, які вчора, 24 серпня, в складі «ДСО-Поділля» здобули кубок Тернопільської області 2018 року, при чому зуміли в тому матчі відмітитися забитими голами.