![зарваниця5](/uploads/media/4f/1c/4f1cf79f3d6ab21a7d25790958eac4f1_orig_thumb.jpg)
Галицький камерний оркестр запрошує на благодійний концерт французької музики
Вхід вільний
![](/uploads/media/54/8d/548de53cfd32c7fbf79d2470beb2dcf5_w640.jpg)
7 квітня Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує усіх шанувальників класичної музики на концерт «Франція. Музика. Любов». Захід відбудеться в Українському Домі. Початок о 17:00 год, вхід вільний. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
У часи війни, коли ми переживаємо важкі випробування, Галицький камерний оркестр вирішив принести трішки світла і радості у наші життя. Відвідування концерту «Франція. Музика. Любов» - це можливість не лише насолодитися чудовою музикою, а й зробити свій внесок у збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу підрозділам, у яких служать тернополяни.
У програмі звучатимуть популярні мелодії французьких композиторів ХХ століття М. Леграна, Ш. Азнавура, П. Моріа, Е. Піаф, Ф. Лея, Ж. Косма.
![](/uploads/media/5e/ee/5eee4d94a068635df0efyz1d3c7f71fb_w320.jpg)
Фото з відкритих джерел