Настасівські пампухи та інші смаколики у «Зимовій казці» (фото, відео)
Гостям фестивалю «Коляда єднає Україну» випала нагода скуштувати смаколики у Настасові, де можна було обрати щось на будь-який смак: від шашликів і ковбасок до глінтвейну та наливок, а на десерт - всім відомі пампушки.
Кажуть, м’ясо приготоване просто неба на вогні - найсмачніше. Андрій Ольховський щедро замаринував 1 тонну м’яса, а ще півтори привіз свіжим.
- Ми - Тернопільський м’ясокомбінат, цей шашлик з шиї, з маринадом чілі-вілі. Ми використовуємо тільки якісний продукт від нашої ферми без добавок, - розповідає Андрій Ольховський.
- Є в нас бургери, є хот-доги, є ковбаски на шпажках, картопелька фрі і по-домашньому, кукурудза, пампухи, соління, є медівочка і глінтвейн, - розповіла Соломія Таратула.
- Часникова ковбаска обжарена на грилі, соління, донатси, пампушки, які дівчата нажарили у фірмовому магазині з маком і вишнею, - вони просто прекрасні, - розповідає працівниця магазину Студія м’яса Ірина Мицин.
Додає смаку їжі і особлива атмосфера фестивалю. Гості ствердно кажуть, що смачно.
- Дуже гарно, смачненько. Як для села, то дуже велика подія. Мені дуже все сподобалось, - ділиться враженнями Петро.
- Дуже смачно, дуже сподобалося нам, - каже Тетяна.
- Набагато смачніше, ніж я їв у ресторані, адже ребра соковиті і видно, що зроблені на вогні, а в ресторані - незрозуміло де, - каже Андрій.
Щоб зігріти гостей, Андрій Коваль приїхав з Києва та привіз 500 літрів глінтвейну.
- Закарпатські вина є і глінтвейн, - розповідає Андрій Коваль. - Є вино з додаванням гранатового соку чи персикового соку, і тому вони різносмакові виходять,
Ціни були помірні.
- Картопля в нас продається порційно, 1 порція картоплі з часником по-селянськи - 40 гривень, в порції орієнтовно 200 грамів, запечена на шампурі з беконом - 50 гривень. Ковбаски від 30 гривень за штуку, м’ясо 50 гривень за 100 грам курочки, за свинину - 60 гривень, ребра по 50 гривень, - каже Ірина Гоза
- 250 грам глінтвейну коштує 60 гривень, 350 - 80 гривень, 500 грам - 100 гривень, - розповідає Андрій Коваль.
Поїсти гарячого можна було й безкоштовно. Володимир Мужевич розповів рецепт фірмового куліша, яким вгощали гостей фестивалю:
- Куліш ми готуємо каші пшоняної, перед тим тушкуємо м’ясо з цибулькою, щоб вона була запашна, смачна, щоб люди зігрівалися і були задоволені. Як правило, каша приготована на морозі дуже смакує.
[embed]
[/embed]
Фото авторки
Відео Романа Луциківа