![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Гурт «Без обмежень» по-серйозному розмовляв з тернополянами (відео)
![31354273_627403567606045_243026345_o (Copy)](/uploads/media/0b/51/0b515fc6ae150db51afa72dd6ba48339_orig.jpg)
Вчора, 28 квітня, гурт «Без обмежень» за підтримки української соціальної мережі «єСвоє» презентував свій новий альбом у Тернополі. Хлопці не на жарт «запалювали» на сцені ПК «Березіль».
Чимало тернополян прийшли, аби послухати улюблених виконавців. Самі ж музиканти були здивовані, адже у Тернополі їх зустріли великою кількістю аплодисментів.
[embed]https://youtu.be/j3YFc4G6FXc[/embed]- Я знав, що у Файному місті файні люди, але не думав, що настільки, - жартував вокаліст Сергій Танчинець.
![30952682_627403577606044_1599303875_o (Copy)](/uploads/media/9f/2d/9f2d0ceda816ce8d688ce20520db2a90_orig.jpg)
Розпочали виконавці свій концерт із пісень із нового альбому «Буду з тобою». Опісля тернополяни почули звичні для себе композиції: «Без неї ніяк», «5 хвилин», «Твої очі», «Хочеш».
- А тепер я хочу з вами серйозно поговорити. Хто із вас користується соціальними мережами? А хто з вас грішить, і через vpn сидить у вКонтакті? І це у Файному місті?, - каже Сергій Танчинець, - а ви знаєте, що у нас є своя соцмережа «єСвоє», доречі гасло якої «Спілкуйся без обмежень».
![31042807_627403534272715_560547906_o (Copy)](/uploads/media/0d/c9/0dc9978657b7bf7c1a5e619d05e529a9_orig.jpg)
[embed]https://youtu.be/CQgdlWpNP14[/embed]- Команда «єСвоє» дуже активно працює, щоб створити не просто інновацію, а взагалі змінити поняття соціальної мережі, вони хочуть створити національний продукт, який дозволить робити в одному місці велику кількість речей. Чого до цього моменту не було у жодній соціальній мережі, - каже співзасновник мережі Олександра Струмчинська.
![31326324_627403540939381_692526304_o (Copy)](/uploads/media/c2/04/c20413e89d38478e41af6eac3f69fde7_orig.jpg)
![30944288_627403564272712_327793176_o (Copy)](/uploads/media/f9/b8/f9b867c258339d5d73f382b41f2ccb6a_orig.jpg)
![31128464_627403537606048_1683006962_o (Copy)](/uploads/media/c9/dd/c9ddb8479724c658fb24289104fb7fda_orig.jpg)
Під час виконання останньої пісні Сергій Танчинець запросив на сцену усіх присутніх в залі дітей, аби ті заспівали та станцювали разом із учасниками гурту.
![30952600_627403627606039_376594079_o (Copy)](/uploads/media/7a/2e/7a2eb1417bdf36fe83a9c1a991520d7f_orig.jpg)
- Діти – це наше майбутнє, і ми маємо подавати правильний приклад, - сказав на завершення вокаліст.
![31036278_627403574272711_1824225869_o (Copy)](/uploads/media/40/88/4088d5b5df4ecc96e05ac713608cc7ea_orig.jpg)
Фото, відео автора