![](/uploads/media/8c/b1/8cb18e2746dafde6fa80daf26820bee9_orig_thumb.jpg)
Учні тернопільських шкіл відвідали незвичайну екскурсію (фоторепортаж)
![Screenshot - 23_09](/uploads/media/e9/97/e997b1a27a51224682150003a880008f_w640.jpg)
Сьогодні, в рамках пілотного проєкту «Зустріч з військом», який реалізовує громадська організація «Партнерство миру» за підтримки командування Сухопутних військ Збройних Сил України, відбулась зустріч учнів Тернопільських загальноосвітніх шкіл з військовослужбовцями 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.
- Під час зустрічі артилеристи розповіли про особливості служби у своїх підрозділах, показали зразки стрілецької зброї, розгорнули в бойове положення десятитонну гармату 152-го калібру. Учні запитували, які обов’язки покладають на військовослужбовців, які завдання виконують в зоні проведення операції Об'єднаних сил, що потрібно, щоб стати професійним військовим, - йдеться у дописі 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.
1 7 6
Мета проєкту – сформувати суспільний інтерес серед молоді до виконання військового обов’язку та проходження військової служби в лавах ЗСУ. Цей комплекс заходів дає можливість молоді ближче познайомитися з військовою справою, з командирами, а згодом мати змогу долучитися до захисту своєї Батьківщини.
- Подорожуючи військовою частиною, школярі не приховували емоцій, із захопленням ділились враженнями від почутого, побаченого. Чергову порцію адреналіну юнаки та дівчата отримали від військової амуніції та зброї, яку тримали у своїх руках, від студії бойової слави зробленій в стилі артінсталяції, - коментують у пресслужбі.
2 3 4 5
Дні відкритих дверей в частині проводяться не вперше, плануються й надалі в майбутньому.
![13](/uploads/media/cc/e7/cce71914dc35ec537a5b3a7e77dcfd3b_w960.jpg)
![12](/uploads/media/de/a8/dea8f1048d42a5ba76244cf303fef452_w960.jpg)
![9](/uploads/media/14/69/14694162e25d685ee29e0e7c7a1dac01_w960.jpg)
![8](/uploads/media/9c/6f/9c6ff1ef4d2395cc7aa5d69a55e56f62_w960.jpg)
![11](/uploads/media/ab/fc/abfc5122da6c3f45ab7e5e00a8b54590_w960.jpg)
Фото з допису