![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Жителі Тернопільщини відтепер можуть купити ліки за «тисячу Зеленського»
![ap-696x391](/uploads/media/77/26/7726e077cc817a0966f4225b1ab41ec6_w640.jpg)
Від 24 січня завдяки програмі єПідтримка тернополяни можуть придбати ліки за 1000 гривень. Купувати як онлайн, так і офлайн зможуть лише ті жителі, яким виповнилось 60 років.
- У момент проведення платежу банк перевірятиме, чи вже виповнилося вам 60 років. Коли ви оформили картку єПідтримка — не має значення. Головне, щоб вам було 60 років та ви мали «зелений» СOVID-сертифікат у Дії, – пишуть на офіційній сторінці Дії.
Нагадаємо, що за «тисячу Зеленського» жителі Тернопільщини зможуть купувати лише ліки, а не інші аптечні товари.
- Вакцинуйтеся, отримуйте 1000 гривень єПідтримки та будьте здорові. Цифровізація триває, – йдеться в дописі.
Фото з відкритих джерел