Оленів на різний смак можуть мати тернополяни у домівках на свята (фото, відео)
Створити власноруч новорічних оленів можуть тернополяни без особливих вмінь та великих затрат. Прикраси на ялинку такої чи іншої форми – рукавички, шкарпетки, кульки, ялинки – виготовляють із фетру, стрічки та дрібних прикрас. Як розповіла любителька хендмейду тернополянка Неля Гірник, половина успіху такого заняття – бажання творити красу навколо.
- Я захопилась хендмейдом під час організації власного весілля, - розповідає Неля. – Сама декорувала виїзну церемонію та приміщення у ресторані. Після цього почала виготовляти топіарії. Пізніше – прикраси до свят. Перед Новим роком цей процес набирає особливого значення. Адже свято асоціюється із дитячою казкою. Люди цікавляться замовленням ще з жовтня.
Для виготовлення іграшок з фетру потрібно насамперед знайти форму, видрукувати на А4 і перемалювати на тканині. Вирізати дві частини і почати зшивати їх разом.
- Шукати форму для іграшок краще англійською мовою, - рекомендує Неля Гірник. - Вводити слід комбінацію - Christmas decoration clipart black and white. На фетрі розміром А4 помістяться форми для трьох іграшок. Коштує він від 4 до 14 грн.
Також для іграшки знадобиться нитка з голкою, холофайбер або вата для наповнення, стрічка для підвіски та декору, інші дрібні прикраси, гарячий клей та пістолет.
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=MOnb4opu_s0[/embed]- Холофайбер є хорошим наповнювачем і коштує від 70 грн за кг, - продовжує майстриня. – Декілька пакетиків дрібних прикрас можна придбати за 60 грн. Клей коштує 10 грн. Якісний пістолет – від 200 грн, дешевий можна знайти і за 100 грн.
Зшивають дві частини оленя петельним швом, який можна виділити окремим кольором чи зробити непомітним. Коли доходять до середині оленя, наповнюють іграшку холофайбером, а також прикріпляють підвіску. Оформлення прикрасами роблять на власний розсуд за допомогою гарячого клею.
- Новорічного оленя можна виготовити за 20 хвилин, - додає Неля. – Набір тваринок чи інших форм декорацій чудово виглядає на ялинці чи біля каміну. Виготовлення таких прикрас ідеально підходить для тих, хто не часто тримає голку з ниткою в руках. У процесі можуть виникати ідеї для складніших виробів.
Фото, відео автора