![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Кабмін "не побачив" розхваленого владою Малашівського сміттєзвалища (карта)
![trash_gas](/uploads/media/85/59/855991c51b88d5634c6e18e15286aba4_orig.jpg)
Електронну карту сміттєзвалищ презентував сьогодні на засіданні Уряду Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.
На єдиному ресурсі відображено реальну інформацію з усієї країни і вперше ця інформація буде мати геолокаційну прив’язку, наводить слова Міністра "Економічна правда". На території Тернопільської області позначено 16 сміттєзвалищ чи місць видалення відходів. Цікаво, що на карті відсутня позначка найбільшого в області полігону утилізації твердих побутових відходів, поблизу села Малашівці, Зборівського району (на фото).![unnamed (10)](/uploads/media/b1/39/b13932eccbbd16b1714bb72cb9bf25b4_orig.jpg)