![](/uploads/media/d8/ab/d8ab55431a0060890600c7a98d05dyz0_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зловмисник вкрав та не вагаючись продав
![жигуль](/uploads/media/54/52/54527f83f1eccc17b9362eb6afc8a7e8_orig.jpg)
Співробітники Тернопільського відділу поліції підозрюють у вчиненні незаконного заволодіння автотранспортом раніше судимого жителя Цеброва Зборівського району. Зловмисник продав автівку, яка стояла в гаражі його співмешканки, але їй не належала.
До поліцейських із заявою звернувся потерпілий. Чоловік пояснив: тримав свої «Жигулі» в гаражі знайомої, та одного дня машина кудись зникла.
Правоохоронці встановили: співмешканець інколи користувався транспортним засобом, бо ключі від автівки були у жінки. Та одного разу раніше судимий цебрівчанин надумав збагатитися за чужий рахунок. Знайшов покупця і продав «Жигулі» за вісім тисяч гривень.
Правоохоронці вилучили продане авто, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу зловмисникові та оголошення йому підозри у вчиненні кримінального правопорушення.
Сектор комунікації головного управління національної поліції в Тернопільській області