![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
Колектив з Тернопільщини привіз гран-прі престижного закордонного фестивалю (фотофакт)
![218922963_1690292361359521_1211426885238330971_n](/uploads/media/37/f8/37f83e2abb8839f7f72dfc25ec2e577d_w640.jpg)
Вокальний гурт «Співаночки» із Підгайців завоюванням гран-прі болгарського фестивалю.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/218060364_1690292201359537_3863596533244412572_n.jpg)
Як повідомляє Підгаєцька міська рада, це міжнародний фестиваль мистецтв у Болгарії «Берега талантів». Керує колективом «Співаночки» Наталія Лапчак. Колектив діє при Центрі дитячої та юнацької творчості Підгаєцької міської ради.
Фото з допису