![](/uploads/media/f6/9f/f69f4a1ecb23e8ae9d16f1b9ecd69dea_orig_thumb.jpg)
«Коли є любов, то хоч на край світу»: як волонтерка з Тернополя разом з чоловіком-аргентинцем наближають перемогу (відео)
Пара переїхала до Тернополя на початку повномасштабної війни з Іспанії, де прожила багато років. Тут — на Батьківщині Вікторії одружилися. Жінка почала волонтерити, чоловік — пішов воювати у складі інтернаціонального легіону
![](/uploads/media/59/6e/596ee12397363aa40e037d7ba8917883_w960.jpg)
Вони обоє жили за кордоном понад 10 років, та коли почалася повномасштабна війна, без роздумів приїхали в Україну, аби допомогти у складний час. Історія тернополянки Вікторії Трачук та її чоловіка-аргентинця Алехандра Тартаглія вражає та надихає.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Руслана Жирова