![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Кременецька міська рада підтримала ініціативу депутата від партії «За майбутнє»
![a7089017-90f6-4022-9b63-f63967003681](/uploads/media/1e/fc/1efc6d44730ae716a103fa7cbfd1fbf6_w640.jpg)
Під час сесії Кременецької міської ради піднімалось питання щодо збереження статусу обласної гуманітарно-педагогічної академії ім..Т.Г.Шевченка. На засіданні депутат від партії «За майбутнє» Андрій Біндас заявив, що навчальний заклад є історичною цінністю. Він закликав присутніх не допустити ліквідацію або оптимізацію академії.
- Фракція «За майбутнє» у Кременецькій міській раді прагне подолати вірус безнадії, вірус анархії і вірус безгосподарності, які панують у державі й у місцевих органах влади. Академію потрібно зберегти. Завдяки підтримці і розумінню проблеми щодо можливої ліквідації академії Кременецьким міським головою і депутатами ради від усіх політичних сил прийнято звернення до усіх вищих рівнів влади щодо неприпустимості ліквідації або оптимізації закладу, - зазначив Андрій Біндас.
![8e697d5b-4ff1-443e-88c0-88f008db600d](/uploads/media/ce/b6/ceb6e7d8d166935ed21524e1f7f43943_w320.jpg)
У зверненні, прийнятому депутатами, пропонується на базі академії створити обласний освітній кластер.
Фото Андрія Біндаса, відео зі сторінки у Фейсбук «Тернопільщина За майбутнє»