Орест Сарматський

Лютневі морози пошкодили садові дерева й виноград – Гідрометцентр (Агроновини)

1501 (Copy)

Упродовж лютого озимі культури в  Україні знаходилися в стані зимового спокою. Перезимівля відбувалася задовільно, проте було відмічено пошкодження бруньок плодових дерев. 

Про це свідчать дані Українського гідрометеорологічного центру.

Зазначено, що мінімальна  температура  ґрунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур (3 см) на більшості площ  знижувалася до -2-8°С, що значно вище критичної температури вимерзання.

Лише у східних, Одеській,  Херсонській, Київській, Житомирській та Рівненській областях мінімальна температура ґрунту на глибині 3 см короткочасно  знижувалася до мінус 9-12°С, що близько до критичної температури вимерзання озимого ячменю та ріпаку.

– За зимовим визначенням запасів вологи, у метровому шарі ґрунту містилося від 122 до 180 мм продуктивної вологи у деяких районах Житомирської, Вінницької, Чернігівської та Сумської областей – від 190 до 270 мм продуктивної вологи, що близько та більше середніх багаторічних показників. 

Також в окремих районах Одеської, Запорізької та Херсонської  областей запаси вологи метрового  шару ґрунту становили від  90 до 120 мм продуктивної вологи, що менше середніх багаторічних», – йдеться у повідомленні.

Також відзначається, що суттєвої зрідженості озимого жита, озимого ячменю, озимого ріпаку та багаторічних трав не виявлено.

1502 (Copy)
1502 (Copy)

Ціна на свинину може зрости до 150 грн/кг – експерт

Ціна на м'ясо підвищиться, але тільки на певні види, зокрема на сало. Такий прогноз зробив Микола Бабенко, виконавчий директор асоціації «М'ясна галузь», інформує Україна 24.

– Ціни піднімуться на всі продукти зі свинини та яловичини. Зміни не торкнулися птахівництва. Там ставка податку на додану вартість не змінювалася. А всі вироби зі свинини, ковбаси, і зокрема сало, подорожчають в середньому на 10%, – сказав експерт.

Також Микола Бабенко уточнив, як саме можуть змінитися ціни.

– Якщо наразі в супермаркеті стегно свиняче коштує 90 грн/кг, то ймовірно, що ціна найдешевшої свинини буде понад 100 грн/кг. В залежності від різних чинників ціна на м'ясо свиней може зрости до 150 грн/кг, – зазначив він.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео