![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
Маленький тернополянин, який перебуває у лікарні з опіками, потребує допомоги
![666](/uploads/media/bd/2f/bd2f6a01972940bcff27e54aa248562a_orig.jpg)
Після вибуху в багатоповерхівці, який трапився у Тернополі на вулиці Пушкіна 17 липня, не прийшов до тями 45-річний господар квартири. Його 7-річний син Максим – в лікарні з опіками ІІ та ІІІ ступенів у лікарні. Небайдужих тернополян просять допомогти.
– Сиджу під реанімацією, а там наш вже наш Максимко, дуже хороше дитя! Серце розривається на шматочки, коли Максимко запитує про тата, кличе тата. А тата більше вже немає, сьогодні похоронили, – пише волонтер Богдан Кіндій. – Змушений казати «золоту брехню», що татко також в лікарні такій самій тільки для дорослих.
Кошти перерахувати можна на картку Приватбанку:
5169 3600 0097 5445 Малік Ірина
malik iryna м. Тернопіль для переводу коштів по Western Union +380679963252.
Фото з відкритих джерел