![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Мандрівки Тернопільщиною. За широко закритими дверима (фото)
![DSC_8624](/uploads/media/10/45/10455e8a9b52a747d2b0b35d848830d1_w640.jpg)
З якими елементами у вас асоціюються міста?
Приміром, Микулинці у мене асоціюються із цими дверима, де золотий ромб посередині. Так, ще з палацом і костелом, але ці два об’єкти надто загальні, бо ж їх бачили чи не всі, котрі побували у містечку. А ось двері — щось більш приватне, тим більше на ці натрапила під час прогулянки вуличками.
Можливо, саме двері — одна з тих деталей, на котрі найчастіше звертаю увагу. І не дивно, зрештою — це ж своєрідний перехід між світом зовнішнім та домашнім.
Інші двері добірки зі Струсова, Скали-Подільської та Скалату. Деякі з них багаті на деталі, інші стримані, всі вони — частина міста. Готова до розмови, а водночас стримана та приватна.
![DSC_2213](/uploads/media/e1/07/e1075b05216be03aba47806647a11640_w640.jpg)
![DSC_5552](/uploads/media/c6/2d/c62d04819df6122b9d57fb81365033f3_w640.jpg)
![DSC_8060](/uploads/media/5f/71/5f71ffddfe2970b2aff86865726b2852_w640.jpg)
Анна ЗОЛОТНЮК
Фото авторки