![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
Мешканці Копичинецької ОТГ святкуватимуть «День молоді»
![66022672_464366017455778_8141383544933974016_n](/uploads/media/6b/85/6b85bc5cbb23ce4d672ff63743f97cb2_orig.jpg)
У програму свята включені юніорські змагання за програмою «Сокіл »Джура", координатором яких є Наталія Сигіль. Богатирські багатоборства серед збірних команд ОТГ, координатор Андрій Балабух. Для малечі пропонуються дитячі атракціони. Забезпечить гарний настрій на святковому концерті Гриць Драпак. І, звичайно, гостинна польова кухня у Яблунові. Запрошуємо всіх!, зазначає Копичинецька міська ОТГ.
Фото з допису