![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
На Кременеччині на смерть розбилася 20-річна дівчина
![скутер дтп](/uploads/media/cb/99/cb99e28e770115c8860560fb25e849yz_orig.jpg)
Трагедія сталася сьогодні вночі. 20-річна мешканка с. Ст. Почаїв рухалася однією з вулиць Почаєва на скутері. Дівчина не помітила авто, котре було припарковано на правій обочині. В автомобілі були привідкриті двері, в результаті зіткнення з котрими водійка скутера отримала травми не сумісні з життям. Лікарів та поліцію викликав водій авто.
Як повідомили у поліції, дівчина померла у кареті швидкої дорогою до Кременецької лікарні. Наразі збираються матеріали, ведеться слідство для встановлення остаточної причини ДТП.
Фото з відкритих джерел