![](/uploads/media/64/e1/64e1c2193485d95c9dcd496f4e6c1605_orig_thumb.jpg)
На Кременеччині не оформляють працівників
![робота](/uploads/media/5c/22/5c221225f11c9911114d8ff8625c8yz3_orig.jpg)
Факти незаконного використання робочої сили виявили на Кременеччині у селах Почаївської зони. Провівши обстеження суб’єктів господарської діяльності у селах Ридомиль, Ст. Тараж та місті Почаїв, обстежили 14 об'єктів здійснення господарської діяльності. На двох із них виявили факти використання робочої сили без належного оформлення, – йдеться на сайті Кременецької РДА.
У результаті підприємців змусили оформити людей. Працю одного найманого працівника легалізували шляхом укладання цивільно-правової угоди, ще двох – шляхом укладання трудових договорів.
«Всього протягом поточного року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості проведено 61 виїзне обстеження, за результатом яких легалізовано працю 16-ти найманих працівників без належного оформлення» – повідомляє управління соціального захисту населення Кременецької райдержадміністрації.
Фото з відкритих джерел