![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На набережній ставу тернополяни станцювали запальну сальсу (фото, відео)
![DSCN0297](/uploads/media/ef/d5/efd547e52502e9e9904625fa8a0f144f_orig.jpg)
Усмішки на обличчях тернополян запалювались під ритмічні рухи сальси на набережній ставу. Усіх охочих, на вечірці під відкритим небом, навчали рухів тренери із студії соціальних танців.
- Ми залучаємо до занять танцями різні верстви населення, - розповідає керівник студії Тарас Зелінський. – Таким чином робимо танці загальнодоступним. Для того, щоб танцювати, не потрібно ні досвіду, ні відповідного віку. Головне, це хотіти танцювати і взаємодіяти під час навчання. До нас приходять люди різних професій. Сальса відкриває емоції, які ховаються під нормами суспільства чи рутиною роботи.
https://www.youtube.com/watch?v=WVpiaibLnWI&feature=youtu.beDSCN0278 DSCN0280 DSCN0305 DSCN0309
Також для тернополян виступили учасники студії. Окрім сальси, їх навчають танцювати бачату, кізомбу, зук, реггетон, руеда де касіно.
- Для тих, хто боїться танцювати, або вважає себе не створеним для цього, потрібно іти на соціальні танці. На заняттях танцюють навіть ті, хто здавалося б, у ритм рухатись не вміє зовсім, - розповідає учасниця Анна Мороз. – Для нас танці стали веселим способом проведення часу та підтримки форми.
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=7A6kK0E8q4Q&feature=youtu.be[/embed]DSCN0314 DSCN0280 DSCN0278
Такі відкриті майстер-класи планують проводити на набережній раз в два тижні. У «Бункермузі» заняття проводять безкоштовно щосереди.
Фото, відео автора