![](/uploads/media/08/16/08167eab1d17889f86f3d006eb4484a9_orig_thumb.jpg)
На присадибній ділянці жителя Тернопільщини виявили рослини коноплі
Речові докази вилучили та направили на експертизу
![](/uploads/media/0d/45/0d451b4e53d131937f53e4d36042a947_w640.jpg)
У ході оперативних заходів співробітники карного розшуку отримали інформацію про те, що 28-річний житель селища Скала-Подільська може зберігати наркотичні речовини. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
У підвальному приміщенні житлового будинку поліцейські виявили пластикове відерце з канабісом, а на присадибній ділянці – декілька рослин коноплі.
Речові докази вилучили та направили на експертизу.
Відомості за даним фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 - незаконне зберігання наркотичних речовин Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.
Фото з відкритих джерел