![зарваниця5](/uploads/media/4f/1c/4f1cf79f3d6ab21a7d25790958eac4f1_orig_thumb.jpg)
На ринку у Тернополі дешевшають полуниці (відео)
Ціна ще досі чимала, але популярні ягоди вже вдвічі дешевші, ніж взимку
![](/uploads/media/e0/3a/e03a2827de69901d5354d58dcaa93f5c_w1920.jpg)
Прилавки тернопільського ринку наповнені полуницями. Ціна ще досі чимала, але популярні ягоди вже вдвічі дешевші, ніж взимку. Приміром, в лютому кілограм полуниць коштував 300-350 гривень, а на початку квітня – 160-180 гривень.
Ягоди везуть до нас з Греції, Іспанії та Італії, що й впливає на ціну. Коли розпочнеться сезон, полуниці подешевшають. Зараз хоч вартість зменшилася, але великого попиту ще немає, кажуть продавці.
Опитані покупці розповідають, полуниці люблять, однак купують їх у сезон, коли вони стиглі, соковиті і дешеві.
Фото, відео Руслана Жирова