![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині авто врізалося в дерево: є потерпілі
Шестирічну дівчинку госпіталізували
![](/uploads/media/4a/56/4a56d9975f139d650b9632e3f716f184_w640.jpg)
Інформація від лікаря екстреної медичної допомоги надійшла до бучацьких правоохоронців 13 жовтня. До їхнього медзакладу після ДТП з травмами потрапила жінка та шестирічна дівчинка, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що жителька Бучацької громади у селі Ріпинці, керуючи автомобілем «Citroen», не впоралася із керуванням, з’їхала в кювет та зіткнулася з деревом.
Водійку після надання меддопомоги відпустили за місцем проживання, а от малолітню племінницю госпіталізували до травматологічного відділення.
Читайте також: На Тернопільщині шукали водія, який збив неповнолітню і втік з місця аварії
Фото Національної поліції Тернопільської області