![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині Героя Валерія Горбатюка зустрічали на колінах живим коридором (фото)
22 червня 2023 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби. Світла пам'ять Герою
![](/uploads/media/4b/b3/4bb334149fa76ce642e489b7282f2226_w1600.jpg)
До рідного дому у с. Літовище повернувся полеглий Герой – 54-річний Валерій Горбатюк. Молодший сержант загинув 15 червня внаслідок ворожих обстрілів поблизу м. Авдіївка Донецької області. Про це повідомили у пресслужбі Шумської територіальної громади.
Шумська громада зустрічала бійця на колінах живим коридором. На площу Героїв Майдану військові занесли труну у супроводі траурної музики. Священники відслужили панахиду та спільно із присутніми помолилися за упокій душі полеглого воїна.
Валерій мав військовий досвід ще з періоду антитерористичної операції. До повномасштабного вторнення рф в Україну чоловік працював кочегаром у Літовищенській гімназії. У березні 2022 року знову став на захист держави, служив старшим техніком ремонтно-відновлювального батальйону. Пройшов важкі випробування війною у зоні ведення бойових дій.
Безмежна шана, вічна та світла пам’ять нашому Герою!
Чин поховання та віддання військових почестей відбудеться у с. Літовище 22 червня об 11 годині.
22 червня 2023 року в Шумській громаді оголошено днем жалоби.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Валерія Горбатюка з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Нагадаємо, на Тернопільщині поховали 24-річного Героя Олександра Гуцала.
Фото зі сторінки Шумської територіальної громади у фейсбуці