![](/uploads/media/84/bd/84bdba6100569fbdc609d7b348f1f0e5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині лише за місяць зафіксували 80 фактів продажу алкоголю неповнолітнім
Заборона на продаж алкогольних напоїв та пива в магазинах поблизу навчальних закладів вже діє на території Скалатської територіальної громади
![](/uploads/media/47/b7/47b71aec7aef5715627aa97fc2909a84_w960.jpg)
Працівники ювенальної превенції Тернопільщини продовжують здійснювати профілактичні рейди щодо дотримання вимог законодавства щодо заборони продажу дітям пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Лише за минулий місяць поліціянти задокументували понад 80 фактів порушень вимог частини 2 статті 156 КУпАП, зокрема продажу алкогольних напоїв неповнолітнім. Посилену роз’яснювальну роботу поліціянти й надалі проводять із торговими закладами, які знаходяться поблизу навчальних закладів та здійснюють реалізацію алкоголю, цигарок, у тому числі електронних. Таких на території області нараховується понад 200, а на 9 працівників крамниць складено адміністративні протоколи за продаж алкоголю чи цигарок школярам.
З метою недопущення даних правопорушень працівники поліції скерували до 56 територіальних громад листи з пропозицією запровадження обмежень продажу алкогольних напоїв та пива в магазинах поблизу навчальних закладів. Така заборона вже діє на території Скалатської територіальної громади.
Продовжується превентивна робота поліції в навчальних закладах області Правоохоронці спілкуються з дітьми щодо шкідливості вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів та електронних сигарет.
Звертаємося до мешканців міста: якщо ви стали свідками продажу чи купівлі неповнолітнім цигарок або алкоголю, зупиніть і продавця, і дитину. Повідомляйте про такі факти на лінію «102», - просять правоохоронці.