![](/uploads/media/28/7f/287f0667ffd8c6dbd44d0c62364d98c5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині молилися за наймолодшого Героя Небесної сотні (фото)
Назару Войтовичу було 17 років, коли він загинув від снайперської кулі на Майдані 20 лютого 2014 року. Пам'ятаємо
![](/uploads/media/a6/3a/a63a5d1f57f2d0f53de78917111a1e35_w640.jpg)
Пам’ять наймолодшого Героя Небесної сотні Назара Войтовича, який 10 років тому загинув на Майдані Незалежності в Києві, вшанували 18 лютого в селі Травневе Збаразької громади. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської єпархії ПЦУ.
Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор відслужив літію на могилі Героя в його рідному селі. Разом із ним молилися Збаразький благочинний протоієрей Іван Лесик, місцеві священники, рідні, однокласники та земляки Назара.
Довідково
Назар Войтович народився 2 червня 1996 року в селі Травневе. Був студентом Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу. Учасник Євромайдану в Києві, загинув 20 лютого 2014 року від кулі снайпера.
21 листопада того ж року йому посмертно присвоїли звання Герой України.
У Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі студенти й викладачі облаштували Куток пам’яті Назара Войтовича, де відтворили символьні елементи Майдану: шини, ялинку, бруківку, на стендах розмістили світлини Назара під час навчання, а також графічні роботи його авторства.
Кабінет Міністрів України 15 листопада 2017 року заснував серед державних стипендій найкращим молодим вченим за вагомий внесок у розвиток демократичних та гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти та зміцнення міжнародного авторитету України стипендію імені Назарія Войтовича.
У червні 2015 року Назарія Войтовича нагороджено (посмертно) медаллю «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП).
Читайте також: У ліцеї на Тернопільщині відкрили пам’ятні дошки двом загиблим на війні випускникам
Фото Тернопільської єпархії ПЦУ