![](/uploads/media/3f/b3/3fb31eeyzfc14d8e983f600147911364_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині обрали лауреатів щорічної премії імені Івана Марчука (фото)
Премію вручають обдарованим дітям області, віком від 7 до 15 років, за найкращий твір у номінаціях: малярство та графіка
![](/uploads/media/80/17/8017d3dff285cba3460bb7f68bfdaba1_w1920.jpg)
У Тернопільському обласному художньому музеї обрали лауреатів щорічної премії імені Івана Марчука. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
Вона заснована у 2016 році на честь живописця, народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Шевченка Івана Марчука.
Премію вручають обдарованим дітям області, віком від 7 до 15 років, за найкращий твір у номінаціях: малярство та графіка.
Комісія під головуванням заступника начальника Тернопільської ОВА Віктора Устенка оглянула виставку, до якої увійшли 23 творчі роботи учнів із 5 мистецьких шкіл Тернопільщини.
Шляхом таємного голосування обрали переможців.
В номінації «Малярство» перемогу здобула Чухрай Анастасія – учениця 5 класу Тернопільської художньої школи імені М. Бойчука з роботою «Гірський пейзаж».
Лауреатом в номінації «Графіка» стала Дудаш Інга – учениця 2 класу Мистецької школи Тернопільського фахового коледжу ім. Соломії Крушельницької, яка представила «Портрет Богдана Лепкого».
Фото пресслужби Тернопільської обласної військової адміністрації