![світло](/uploads/media/03/a4/03a4f96bcaf70518bac11322af45c9fc_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зупинили авто, що перевозило 400 кг щуки без документів
Водій помітно нервував, що одразу викликало підозру у поліціянтів
![](/uploads/media/ed/33/ed336d454bba714c9d5ab42ffb4ea638_w960.jpg)
У ніч на 19 лютого, під час несення служби на дорожній станції патрульної поліції у Зборові, інспектори зупинили автомобіль Peugeot. Спілкуючись з водієм, поліцейські помітили, що останній помітно нервував. Тож вирішили провести, відповідно до закону, поверхневу перевірку, повідомляють на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.
В автомобілі інспектори виявили понад 400 кг свіжовиловленої щуки. Документів, які б підтверджували законність придбання та реалізації риби в чоловіка не було.
Тож на місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу та повідомили про подію Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства.
Закликаємо громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог природоохоронного законодавства, – кажуть патрульні.
Фото Патрульної поліції Тернопільської області