![](/uploads/media/fe/22/fe227053d2574yz01f208cc4604d61d6_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині швидка з хворим застрягла на ґрунтовій дорозі
Такі події підкреслюють важливість співпраці між екстреними службами у ситуаціях, кажуть рятувальники
![швидка](/uploads/media/f4/06/f40601e36d3dbf904652347c1f46a154_orig.jpg)
Карета швидкої, в якій перебували хворий і троє лікарів, забуксувала на ґрунтовій дорозі у селі Лідихів Почаївської громади. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Повідомлення про пригоду надійшло о 23:35. Завдяки своєчасній допомозі, наданій рятувальниками, які відбуксирували швидку до безпечної ділянки дороги, хворий і лікарі своєчасно прибули до місця призначення.
Такі події підкреслюють важливість співпраці між екстреними службами у ситуаціях, коли потрібно, – йдеться в повідомленні.
Фото з відкритих джерел