Тамара Коблик

На Тернопільщині судитимуть донеччанина, який працював в незаконно створеному правоохоронному органі

За даними слідства, чоловік здійснював незаконні обшуки помешкань громадян України, вилучав у них українську символіку, зброю та автотранспорт

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо донеччанина, обвинуваченому у добровільному зайнятті громадянином України посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України - колабораційна діяльність). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

За даними слідства, мешканець м. Донецьк 22 травня 2022 року добровільно вступив до складу незаконного правоохоронного органу, створеного на тимчасово окупованій території Запорізької області - «управление внутренних дел по городу Бердянску и Бердянскому району».

На посаді оперуповноваженого відділу кримінальної поліції вищеназваного управління він до 12 грудня 2022 року здійснював незаконні обшуки помешкань громадян України, вилучав у них українську символіку, зброю та автотранспорт, виконував інші злочинні завдання окупаційної влади.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області. 

Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури та з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео