![](/uploads/media/9d/df/9ddf9f97c3c046858bda7f67326809e5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині судитимуть експрацівницю сільської ради за підробку документів
Посадовиці загрожує до двох років позбавлення волі
![суд02](/uploads/media/7a/1c/7a1ce82ed072f3073f9834d7548a1e56_orig.jpg)
Бучацькі прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо колишньої секретарки сільської ради, яка підробляла офіційні документи. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, посадовиця у 2020 році підробила протокол та рішення виконавчого комітету сільської ради, засідання якого не відбулося.
Крім того, вона внесла неправдиві відомості в протокол засідання сесії, яка не проводилась і виготовила неіснуючі рішення сесії сільської ради про надання дозволів на виготовлення земельної документації 18 жителям Чортківського району.
Жінці інкримінують частину 1 статті 366 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Досудове розслідування здійснювали слідчі поліції.
Фото з відкритих джерел