![](/uploads/media/02/10/0210b2433315da2077d391fb69d289e2_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині судитимуть «слідчу» із карального органу окупантів у Херсонській області
Слідчі встановили, що після захоплення Херсону російськими військами 34-річна жителька Каланчацького району Херсонщини прийняла пропозицію загарбників та добровільно приєдналась до органів окупаційної адміністрації
![](/uploads/media/14/8c/148cbf840bc47816789b5f2d7699583a_w1280.jpg)
За добровільне зайняття посади в псевдоправоохоронному органі на тимчасово окупованій території судитимуть жительку Херсонщини. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Тернопільської області.
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянки України, обвинуваченої у добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
За даними слідства, мешканка Каланчацького району Херсонської області добровільно погодилася на співпрацю з ворогом та у листопаді 2022 року обійняла посаду так званого «и.о. следователя следственного отдела №3 (по расследованию преступлений на територии, обслуживаемой ОП «Суворовский») УМВД по городу Херсон», а з січня 26 січня 2023 року - «следователя СО ОМВД по Каланчакскому МО» у незаконному правоохоронному органі «ГУ МВД Херсонской области».
Працюючи у псевдоправоохоронному органі, жінка допомагала країні-агресору утверджувати окупаційний режим на тимчасово окупованих територіях Херсонщини, залякуючи місцевих мешканців, розслідуючи сфабриковані проти них кримінальні справи.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України в області.
Фото пресслужби прокуратури Тернопільської області