![](/uploads/media/63/fa/63fae986d47d8e134d804b200ce026ce_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині уламок ворожих об’єктів упав на територію приватного домогосподарства (фото)
На місці події працюють вибухотехніки та правоохоронці
![](/uploads/media/ae/80/ae8084f1dcf45a72784d4e66c6f86c06_w640.jpg)
Під час повітряної тривоги в одному з населених пунктів Тернопільщини зафіксували падіння уламків ворожих обʼєктів на територію приватного домогосподарства. Ніхто не постраждав, повідомляють у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
За попередньою інформацією, майно - не ушкоджене. На місці події працюють вибухотехніки та правоохоронці, які, аналізують речові докази ворожих злочинів.
В іншому домогосподарстві цієї ночі через вибухову хвилю пошкоджено вікна та двері приватного житлового будинку. Постраждалих немає. Відповідні служби працюють на місцях.
Загалом внаслідок падіння уламків ворожих обʼєктів у Тернопільській області зафіксовано пошкодження 25 приватних домогосподарств.
Нагадаємо, вранці 22 березня російські війська завдали комбінованого удару по українських містах. Вибухи пролунали у Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі, Кропивницькому та на Хмельниччині, повідомляється про влучання по об’єктах інфраструктури на Львівщині та в Івано-Франківській області.
Фото з відкритих джерел та Суспільного