![](/uploads/media/64/23/6423a12a0dyz28fcfe02d83372a43e1b_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині усі автомобілі швидкої допомоги обладнані «тривожними кнопками»
Перші «швидкі» Тернопільщини обладнали такою сигналізацією ще три роки тому
![швидка медична допомога](/uploads/media/36/3b/363bcfdf03da1e32b534440aa9ab32cb_orig.jpg)
Увесь автопарк Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тернопільської області, а це 83 автомобілі, обладнаний ручними системами тривожної сигналізації. Про це повідомили у пресслужбі Управління поліції охорони в Тернопільській області.
Це система, режим тривоги якої задають або вмикають неавтоматичним способом, – розповідає начальник центру технічної охорони Управління поліції охорони в Тернопільській області Володимир Слідзевич. – У разі надзвичайної ситуації працівник бригади «швидкої» натискає на спеціальну тривожну кнопку SOS, на пульт централізованого спостереження надходить сигнал – і озброєний наряд реагування поліції охорони оперативно виїжджає на допомогу екіпажу.
Перші «швидкі» Тернопільщини обладнали такою сигналізацією ще три роки тому – і тепер під захистом поліції охорони перебувають усі екіпажі медиків.
Загалом в Україні, за словами начальника Управління технічної охорони Департаменту поліції охорони Віталія Новікова, ручними системами тривожної сигналізації з підключенням до головного пункту централізованого спостереження поліції охорони обладнано 270 автомобілів швидкої медичної допомоги.
Фото з відкритих джерел