![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині викрили продавця раритетного пістолета
Зброю вилучили та направили на експертизу
![](/uploads/media/7b/fd/7bfda4c40214f2d29482df65856bca35_w5760.jpg)
Тернопільські правоохоронці викрили 38-річного киянина, який інтернеті намагався продати заборонені предмети. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Поліцейські отримали оперативну інформацію про те, що чоловік намагається продати предмет, схожий на пістолет зразка 1930-х років та набої до нього за 16 тисяч гривень. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, в межах якого здійснили контрольовану закупку. Зброю вилучили та направили на експертизу.
Киянину оголосили підозру за частиною 1 статті 263 (незаконний збут вогнепальної зброї) Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Триває слідство.
Читайте також: Стрілянина під Тернополем: поліція розповіла, що сталося
Фото стокове