Ростислав Фук

На Тернопільщині витягли собаку з глибокої пастки

Тварина була налякана і не мала жодних шансів вибратися на поверхню самостійно

Виклик із селища Гусятин отримали рятувальники ввечері 24 червня, повідомляють у пресслужбі ДСНС Тернопільщини.

У каналізаційний колодязь впав собака. Тварина була налякана і не мала жодних шансів вибратися на поверхню самостійно.

Надзвичайники негайно прибули на допомогу. Використавши пожежну драбину, один із рятувальників обережно спустився на дно колодязя та безпечно підняв собаку нагору. Тварина не постраждала.

Дякуємо небайдужим жителям, які вчасно помітили собаку та зателефонували за номером 101. Для Служби порятунку кожне врятоване життя — це перемога, – йдеться в повідомленні.

Фото ДСНС Тернопільщини

Вибір читачів за тиждень

Відео